SNS FOODS

Satisfaction Never Stops

 

  • English
  • Polski

O nas


Firma SNS FOODS powstała w 2005 roku, bazując na doświadczeniu założycieli, sięgającemu połowy lat dziewięćdziesiątych. Obecnie zatrudniamy 18 osób, które są decydującym czynnikiem w sukcesie firmy.

Głównym profilem działalności firmy jest obrót w handlu zagranicznym oraz krajowym mięsem wieprzowym, wołowym i drobiowym. Zarówno świeżym jak i mrożonym, ale i wyrobami mięsnymi jak parówki, kiełbaski, konserwy, nuggetsy, dania gotowe i inne produkty mięsne. Ponadto firma zajmuje się obrotem warzywami i owocami, rybami (w tym rybami w panierce), produktami mleczarskimi, jajkami, zbożami, cukrem i innym produktami żywnościowymi.

Nasi odbiorcy to: klienci przemysłowi, używający naszych produktów do dalszego przetworzenia, pośrednicy handlowi z innych krajów, hurtownicy, sieci handlowe – retail, odbiorcy z grupy HORECA – hotele, restauracje i catering. Oferujemy też produkty PRIVATE LABEL.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracujemy z dostawcami, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów, terminowość dostaw. Nasz dział logistyki zajmuje się dokumentacją od momentu zamówienia do dostarczenia towaru, zdejmując z naszych klientów ciężar obsługi dokumentacyjnej. Dzięki planowaniu płynności finansowej, regulujemy swoje zobowiązania w umówionym terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której można znaleźć informacje o naszych pracownikach, produktach oraz targach, na których jesteśmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Odpowiemy na wszelkie pytania. Możecie również spotkać nas na targach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres k.salwach@snsfoods.pl