Polski

Historia

W 2005 roku powstała firma SNS Trading zajmująca się jedynie eksportem wieprzowiny. Tworzyły ją wówczas dwie osoby. Z czasem oferta sprzedażowa firmy rozszerzyła się o mięso drobiowe oraz wołowe. Od samego początku celem była najwyższa jakość, bardzo dobra współpraca z kontrahentami oraz rozwój. Obecna nazwa firmy to SNS FOODS. Zatrudnionych w niej jest 28 pracowników. Sprzedajemy nasze produkty do 48 krajów świata. Jesteśmy największym producentem świeżej żywności istniejącym na rynku od 2013 roku z własnym zakładem produkcyjnym Snowman Foods Solution od 2016 roku. Stale rosnące oczekiwania naszych klientów stawiają przed nami szereg nowych wyzwań. Nieustannie wprowadzamy innowacje, nowe produkty, przygotowujemy asortyment spełniający oczekiwania naszych klientów.

SNS FOODS jest oparty na 4 kluczowych filarach


  • ETYKA
    Wywiązywanie się z ustaleń z klientami, w zakresie jakości, terminowości i innych ustaleń, uczciwości w biznesie. 
  • LUDZIE 
    Bardzo dobre relacje wewnątrz firmy jak i z kontrahentami, szacunek dla ludzi, brak konfliktów, współpraca i dobra komunikacja.
  • ROZWÓJ
    Ciągły rozwój pracowników oraz firmy, dostosowywanie się do wymagań zmieniającego się świata oraz klientów.
  • PRODUKTY
    Wysoka jakość, powtarzalność, odpowiednie opakowanie. Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania naszych klientów.

Zapraszamy do naszego nowego biura

Dla nowych Klientów

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem

zarejestruj się

Pozostaw swoje dane, daj się poznać, skontaktujemy się z Tobą.

Co daje login?

Login dostępny jest jedynie dla klientów, z którymi mieliśmy transakcję w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Po zalogowaniu masz dostęp do informacji rynkowych, dostęp do ofert specjalnych, możliwość udziału w Akademii SNS - webinarium, zostaniesz objęty naszym programem lojalnościowym – jeżeli w każdym kwartale roku masz z nami transakcję, wybierasz sobie prezent. 

Nasz zespół

Krzysztof Salwach
CEO
k.salwach@snsfoods.pl
Krzysztof Konarski
COO
k.konarski@snsfoods.pl
Agnieszka Zaborowska
CFO
a.zaborowska@snsfoods.pl
Agnieszka Galińska
Purchase Director
a.galinska@snsfoods.pl
Marta Badowiec
Customer Service and Logistics Manager
m.badowiec@snsfoods.pl
Paweł Florczyk
Sales Director
p.florczyk@snsfoods.pl
Cezary Bogusz
Management Consultant
c.bogusz@snsfoods.pl
Daria Dziwulska
Purchasing Manager
d.dziwulska@snsfoods.pl
Nelly Fengler
Purchasing Manager
n.fengler@snsfoods.pl
Iwona Michalak
Purchasing Manager
i.michalak@snsfoods.pl
Dagmara Szmajdzińska
Purchasing Manager
d.szmajdzinska@snsfoods.pl
Anna Cherniavska
Export Manager
a.cherniavska@snsfoods.pl
Małgorzata Lechowska-Dziob
Export Manager
mld@snsfoods.pl
Julita Lipińska
Export Manager
j.lipinska@snsfoods.pl
Sebastian Łuczak
Export Manager
s.luczak@snsfoods.pl
Jarosław Pisarek
Export Manager
j.pisarek@snsfoods.pl
Małgorzata Wodzyńska
Export Manager
m.wodzynska@snsfoods.pl
Maciej Pabjańczyk
Customer Service and Logistics
m.pabjanczyk@snsfoods.pl
Joanna Szer
Customer Service and Logistics
j.szer@snsfoods.pl
Maciej Zych
Customer Service and Logistics
m.zych@snsfoods.pl
Aleksandra Bartelmus
Accountant
a.bartelmus@snsfoods.pl
Damian Pawlik
Accountant
d.pawlik@snsfoods.pl
Jadwiga Piwońska
Accountant
j.piwonska@snsfoods.pl
Paulina Szumigaj
Accountant
p.szumigaj@snsfoods.pl